Paintball ELITE - zábava pro všechny

Od roku 2003 organizujeme sportovní akce pro veřejnost -  firemní akce, školní výlety, zapíjení svobody, rodinné oslavy atd. ve formě adrenalinového zážitku. Vždy používáme kuličky s ekologickou barevnou náplní.

Vlastníme nejvyšší možnou koncesní živnost na organizaci paintballových sportovních akcí a výrobu paintballových kuliček.

K dispozici vybavení až pro 100 hráčů. Všichni mohou hrát najednou- naše hřiště mají dostatečnou rozlohu.

Organizujeme akce až pro 100 hráčů!!!

Našim cílem je:

  Všechny pobavit

  Stmelit kolektiv a zlepšit týmovou spolupráci

   Pohyb v přírodě s nádechem adrenalinu

Náš tým - instruktoři

Ing. Jan Duda

instruktor

Rezervace termínů, organizace firemních turnajů a větších akcí.

přátelský
Česky
English
Deutsch
Polsky

Ing. Jiří Duda

Instruktor

Organizace akcí, školní výlety, firemní akce.

přátelský
česky
Polsky
русский

Mgr. Věra Dudová

catering

Vynikající kuchařka, příprava cateringu a sportovních atrakcí.

spokojenost
česky
polsky
English

Petr Logan

Instruktor

Expert na zábavné typy her, profesionální hasič.

důvtipnost
česky
English

Nejčastější dotazy

Minimální věková hranice není přesně stanovena. Záleží na Vaší fyzické zdatnosti. Nejmladší děti u nás hrály ve věku 8-mi let s doprovodem rodičů. Vždy scénáře upravujeme tak, aby se hrálo na co nejdelší vzdálenost a hra byla pro všechny zábavná. Používáme vždy křehčí kuličky při účasti mladších hráčů.
Platba probíhá podle skutečné útraty, každý hráč má svůj účet. Platí se hotově nebo platební kartou po hře. V případě firemních akcí je možnost zaplatit také převodem na účet.
Půjčujeme kompletní vybavení včetně oblečení. Na Vás je pouze odpovědnost za kvalitní obuv- treková nebo sportovní. Dále doporučujeme vzít s sebou pití, šátek, ručník.
ANO. Barva z paintballových kuliček je díky svému složení snadno umývatelná z oblečení. Paintballové kuličky jsou navíc 100 % ekologicky odbouratelné.
Používáme optimálně křehké kuličky dle počasí- s měnící se teplotou se mění také pružnost kuliček. Bolestivost zásahu paintballovou kuličkou se těžko garantuje, ale při vhodně zvoleném oblečení se pohybuje bolestivost zásahu na minimální úrovni a obejde bez modřin, přičemž je zásah pocitově stále jasný a zřetelný. Oblečení by mělo pokrývat celé tělo včetně krku. V našem areálu půjčujeme maskáčované paintballové overally se zabudovaným krčním chráničem. Pro bezpečnost doporučujeme zapůjčení ochranné paintballové vesty.

Průběh akce

  • Rezervujete se na vybraný datum a čas telefonicky nebo naší rezervací online. Termín Vám potvrdíme mailem a telefonicky těsně před akcí upřesníte počet hráčů.
  • S přáteli se sejdete ve stanovený čas na hřišti, v tuto dobu se Vás ujme organizátor.
  • Organizátor Vás proškolí- bezpečnostní pravidla, zacházení s vybavením a před každou hrou Vám vysvětlí daný scénář.
  • Průměrně zabere návštěva 2 hodiny a za tuto dobu stihnete odehrát zhruba 10 her.
  • Potvrzení od rodičů viz odkaz

Firemní akce - teambuilding

Paintball patří mezi nejoblíbenější formy firemního teambuildingu, neboť vytváři ideální prostředí na stmelení kolektivu.

Kolegové se při paintballu poznají z jiné perspektivy a naučí se lépe spolupracovat v krizových momentech. Zároveň na tuto adrenalinovou zábavu jen tak nezapomenou.

Paintball ELITE nabízí firemní turnaje, zajistění doplňkového programu včetně cateringu, skvělé prostředí, kvalitní a spolehlivé vybavení, doplňkové aktivity.

Rodinné oslavy - narozeniny, výročí

Paintballem se dá také uspořádat rodinná akce! Vezměte celou rodinu od nejmenších po nejstarší členy a pojďte si užít tuto skvělou zábavu.

Zapíjení svobody - akce s ženichem

Velmi oblíbený způsob zapíjení svobody ve formě chlapského zážitku - PAINTBALLU. Poslední dobou stále častější disciplína pro ženicha.

Junior paintball - školní výlety

Žáci vyhledávají stále nové moderní aktivity a Paintball je jedna z nejzábavnějších!

Plánujete školní výlet a chcete něco nového, co vaše žáky potěší? Přijďte si zahrát adrenalinovou hru paintball.

Aktivní pohyb v přírodním prostředí napomáhá krevnímu oběhu zlepšit imunitu a zdraví. Tento sport podporuje soudržnost a komunikaci mezi hráči a tím dochází ke stmelení kolektivu.